IMG-LOGO
HakkımızdaIMG-hakkimizda

HAKKIMIZDA

Firmamız 2008 Yılında Reşat MEHMETALİOĞLU ve Kardeşleri tarafından aile şirketi olarak Diyarbakır da kendi üretim tesisiyle faaliyet göstermeye başlamıştır.

Firmamız 2014 yılında kurumsallaşmaya adım atarak sektörde yerini Serdest Tekstil San Tic. Ltd. Şti. unvanı ile sürdürmeye devam etmiştir. 2020 yılında ilk mağazasını İstanbul yeşildirek de faaliyete geçirmiştir.

Serdest Tekstil olarak farklı ürün gamlarında Donjoy ve Pierbox markaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmektedir.

MİSYON

2020 yılında müşterilerimizin talebini karşılamak doğrultusunda Diyarbakır tekstil ihtisas OSB Bölgesinde toplamda 5.000 metrekare alan üzerinde 3.200 metrekare kapalı üretim tesisi olarak altyapı çalışmalarına başlamıştır.

 
2021 yıl sonu itibari ile son teknoloji üretim tesisi ve inovasyon ile bölgede ciddi bir yatırımla yüksek istihdam hedeflemektedir.

VİZYON

Tekstil sektöründe girişimci yenilikçi ve teknolojik altyapı yatırımları ile geleceğe dönük yüksek hedefler doğrultusunda firmamızın saygın kimliğini ülkemizde ve ihracat gerçekleştirdiğimiz yaklaşık 20 ülkede üstün hizmet anlayışımızda yüksek hedeflere taşımaktır.

Temel değerlerimiz ve ilkelerimiz, 

Üstün hizmet anlayışı
Müşteri odaklı ürün dizayn ve üretimi
İnsan sağlığına duyarlı ürün üretmeK
Müşterilerimize en hızlı şekilde ürün ulaştırmak